Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

13 października 2023r. miała miejsce niezwykle ważna dla życia szkoły, uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. To emocjonujące wydarzenie jest pękną, szkolną tradycją kultywowaną od wielu lat. Pierwszoklasiści w obecności zaproszonych gości z Urzędy Gminy w Baćkowicach, księdza proboszcza,  rodziców, dyrekcji szkoły , nauczycieli  i uczniów wykazały się wieloma umiejętnościami i pokazały że zasługują  na miano ucznia naszej szkoły. Zaprezentowali swoje zdolności muzyczne, recytatorskie, taneczne, dali się poznać jako młodzi patrioci. Podczas występu ujawnili swoje talenty.  Po uroczystym ślubowaniu, odbyło się pasowanie na ucznia. Dyrekcja Szkoły zachęciła pierwszoklasistów do aktywnego udziału w życiu szkoły i osiąganiu wysokich wyników. Podziękowania zostały skierowane do rodziców uczniów, którzy licznie przybyli na uroczystość.

Uczniowie otrzymali od rodziców i przedstawicieli Samorządu Szkolnego upominki, pamiątkowe dyplomy. Po uroczystości odbyło się słodkie spotkanie uczniów i rodziców z wychowawcą w sali lekcyjnej. Ten dzień długo pozostanie w pamięci całej naszej szkolnej rodziny.

Link do poloneza

Link do twista