Dnia 7 czerwca z ZSP w Baćkowicach odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas I – III. Do etapu gminnego przystąpiło 28 uczniów ze Szkoły Podstawowej z Modliborzyc, Piórkowa, Wszachowa i Baćkowic. Uczniowie wykazali się dużą umiejętnością stosowania reguł ortograficznych poprzez uzupełnianie tekstu z lukami, rozwiązywania zagadek i rebusów. Mistrzami w poszczególnych kategoriach zostali:
Klasa I1 Hubert Świątek IB SP Baćkowice2 Oliwia Stańczak IIA SP Baćkowice3 Michalina Popek SP Wszachów Klasa II1 Aleksandra Wiewiór IIA SP Baćkowice2 Julia Adamczyk SP Modliborzyc3 Kamil Wójtowicz IIB Baćkowice Klasa III1 Jakub Flis SP Baćkowice2 Amelia Masternak SP Piórków3 Mikołaj Gardian SP PiórkówLaureaci zostali nagrodzeni dyplomami, nagrodami książkowymi i upominkami.
Wszystkich uczniom serdecznie gratulujemy!
10 czerwca w sali Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie etapu wojewódzkiego VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddziału Regionalnego w Kielcach - "BEZPIECZNIE NA WSI - BEZPIECZNE ATRAKCJE W WAKACJE".
Wyróżnienie w województwie w kategorii klas 0 - 3 otrzymała praca uczennicy Aldony Masternak z klasy II B.
III miejsce w województwie członkowie komisji przyznali dla Kaii Maj z klasy II B.
Prace promowały pozytywne zachowania związane z pracą i zabawą na terenach wiejskich, bezpieczeństwo i higienę pracy w gospodarstwach rolnych.
Uczennice z rodzicami, wychowawcą i reprezentantem Urzędu Gminy z Baćkowic uczestniczyli w ceremonii wręczenia nagród.
12 czerwca odbyły się konkursy dla uczniów klasa I - III, MAŁY MISTRZ ORTOGRAFII i MAŁY ORZEŁ MATEMATYCZNY. Po eliminacjach klasowych do konkursów przystąpiło po 5 uczniów z każdej klasy.
Mistrzami Ortografii zostali: | Orłami Matematycznymi zostali: |
Klasa I A - Aleksandra Wiewiór Klasa I B - Kamil Wójtowicz klasa II - Karol Gierada Klasa III - Julia Śmigała |
Klasa I A - Michał Otoliński Klasa I B - Dawid Kaczmarczyk Klasa II - Jakub Flis Klasa III - Bartłomiej Karcz |
Konkurs dla uczniów klas I - III
,,Mistrz pięknego czytania ze zrozumieniem”
W dniu 13 czerwca 2014r. wyłoniono finalistów konkursu plastycznego „I dziewczyny i chłopaki wiedzą co to zdrowia smaki”. Wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły PATRYCJA BRODAWKA uczennica klasy III.
Gratulujemy!
13 czerwca odbył się konkurs gminny organizowany dla uczniów klas I – III „Mały Orzeł Matematyczny”. Naszą szkołę reprezentowali:
Klasa I | Klasa II | Klasa II |
Jakub Flis | Daniel Brodawka | Emil Kaczmarczyk |
Paulina Pargieła | Kinga Chodorek | Aleksandra Grzyb |
Łukasz Woźniak | Bartłomiej Karcz | Piotr Dąbrowski |
------------- | ------------- | Kamila Chodorek |
W klasie I – I miejsce zajął Jakub Flis, III miejsce Łukasz Woźniak
W klasie II – I miejsce zajął Daniel Brodawka, III miejsce Kinga Chodorek
W klasie III – II miejsce zajęła Aleksandra Grzyb
WSZYSTKIM UCZNIOM GRATULUJEMY!
12 czerwca odbył się konkurs gminny organizowany dla uczniów klas I – III „Mały Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowali:
Klasa I | Klasa II | Klasa II |
Jakub Flis | Sylwia Madejska | Emil Kaczmarczyk |
Dominika Stanisławska | Klaudia Stańczak | Paweł Nowakowski |
Łukasz Woźniak | Julia Śmigała | Natalia Gierada |
Jakub Flis wywalczył sobie i szkole III miejsce w gminie.
GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM!
Uczniowie klasy III wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem „I dziewczyny i chłopaki, wiedzą co to zdrowia smaki” zorganizowanym przez Agencję Rynku Rolnego w Kielcach.
Strona 1 z 2
Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.