Giełda szkół

 

Po raz kolejny w naszej szkole odbyła się Giełda Szkół. Uczestniczyli w niej uczniowie klas VII i VIII  szukając odpowiedzi na pytanie „Co dalej po szkole podstawowej?”

Szkołami, które gościliśmy 4 kwietnia był Zespół Szkół nr 1 w Opatowie, Zespół Szkół nr 2 w Opatowie, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sichowie Dużym oraz Niepubliczne Technikum im. gen. Władysława Andersa w Opatowie. Podczas giełdy uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych poprzez wysłuchanie kilkunastominutowych prezentacji, zaś na korytarzu szkolnym uwagę przyciągały stoiska przy których młodzież szkolna mogła uzyskać szczegółowe informację związane z wyborem szkoły.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za obecność!