Jest taki dzień w roku ...Kiedy refleksja w serce się wkrada,deszczowy zazwyczaj i zimny ...dzień ... 1 - go listopadaTo taki czas zadumy,modlitwy nad zmarłych duszami. Choć Ich już nie wśród nas ... kochamy nadal, więc pamiętamy.
Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.