Zawody - piłka nożna

9 maja 2019 r. na Orliku w Baćkowicach odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt.  Zacięty i wyrównany mecz z dziewczętami z Bidzin zakończył się sprawiedliwym remisem 3 x 3. Obydwa zespoły uzyskały awans do półfinałów wojewódzkich. Dzień później, w piątek, w Ożarowie awans do półfinałów wojewódzkich w piłce nożnej wywalczyli również chłopcy. Zajęli wśród 6 zespołów z powiatu opatowskiego II miejsce, ustępując gospodarzom tylko mniejszą ilością zdobytych bramek w całym turnieju.

 

Skład drużyny dziewcząt: Klaudia Stańczak, Julia Dąbrowska, Natalia Grzyb, Natalia Brodawka, Wiktoria Staniek, Oliwia Dąbrowska, Klaudia Grzesik, Aleksandra Grzyb i Karolina Zimnicka B.

Chłopcy wystąpili w składzie: Bartłomiej Grzesik, Mikołaj Kargul, Kamil Rej B, Jakub Pierściński, Bartosz Stańczak, Wiktor Świątek, Marcin Krowiński i Paweł Nowakowski.