Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025

27 czerwca uczniowie klasy ósmej uroczyście pożegnali się z nauczycielami oraz młodszymi koleżankami i kolegami. Były łzy wzruszenia, wspomnienia, uśmiechy i podziękowania. Klasa VIII po raz ostatni przekroczyła szkolne progi jako uczniowie naszej szkoły.

Na zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego krótki program artystyczny pięknie zaprezentowała także klasa III, a następie najlepszym uczniom w szkole zostały wręczone dyplomy, nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem.

Gratulacje uczniom i ich rodzicom oraz przemiłe życzenia na nadchodzące wakacje złożyli całej społeczności szkolnej przybyli na tę uroczystość goście: wójt gminy pan Marian Partyka, zastępca wójta pan Krzysztof Grzyb, Przewodniczący Rady Gminy pan Michał Mazur oraz Ksiądz Proboszcz Parafii Baćkowice Marek Tabaszewski.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom dziękujemy za cały rok pracy i życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji.