- Szczegóły
-
Utworzono: wtorek, 24, czerwiec 2025 12:05
-
Super User
-
Odsłony: 99
18 czerwca z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego został ogłoszony w naszej szkole "Dniem bez plecaka." Uczniowie z tej okazji mieli przygotować "nosidła" dla książek i przyborów szkolnych. Jak widać na załączonych fotografiach uczniom pomysłów nie brakowało. Ten dzień przyniósł radość i pokazał ogromną kreatywność naszych uczniów.
Dziękujemy wszystkim za włączenie się do zabawy!