Koncert szkoły muzycznej

W dniu 17 czerwca w naszej szkole odbył się koncert Szkoły Muzycznej im. Ignacego Krzyżanowskiego z Opatowa. Wśród uczniów tej szkoły znalazła się także nasza koleżanka – Anna Krzyżanowska z klasy 6b, która zaprezentowała się na skrzypcach.

W trakcie występu usłyszeliśmy różnorodne utwory, m.in. „Oda do radości”, muzykę irlandzką, ludową oraz belgijkę, która wzbudziła duże zainteresowanie i entuzjazm wśród naszych uczniów. Wszyscy z chęcią dołączyli do tańca w rytm tej energicznej melodii.

Koncert zakończył się gorącymi brawami i serdecznymi podziękowaniami dla muzyków. To wydarzenie nie tylko umożliwiło nam bliższe poznanie muzycznych talentów, ale także pokazało, jak ważna jest pasja i zaangażowanie w rozwijanie swoich umiejętności. Mamy nadzieję na kolejne wspólne muzyczne spotkania, które będą integrować naszą szkolną społeczność i inspirować do dalszego rozwoju artystycznego.