Czas na nowe przygody…

21 czerwca uczniowie klasy ósmej uroczyście pożegnali się z nauczycielami oraz młodszymi koleżankami i kolegami. Były słowa podziękowania, kwiaty i przekazanie sztandaru szkoły. Ósmoklasiści wspomagani przez klasę VII pięknie zatańczyli poloneza oraz zaśpiewali piosenkę „Pożegnanie”. Otrzymali też upominki i życzenia sukcesów w nowych szkołach od koleżanek i kolegów z klasy VII oraz od Rady Rodziców, a w końcu odebrali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zrobili pamiątkowe zdjęcie.

Na zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego w krótkim programie artystycznym pięknie zaprezentowała się także klasa III, po czym najlepszym uczniom w szkole zostały wręczone dyplomy, nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem. Gratulacje uczniom i ich rodzicom oraz przemiłe życzenia na nadchodzące wakacje złożyli całej społeczności szkolnej przybyli na tę uroczystość goście: Sekretarz Gminy pani Anna Ożygała, Przewodniczący Rady Gminy pan Krzysztof Grzyb oraz Ksiądz Proboszcz Parafii Baćkowice Marek Tabaszewski.

 

W trakcie uroczystości miały także miejsce podziękowania dla rodziców za trud włożony w wychowanie oraz wspieranie dzieci, poświęcanie im czasu i motywowanie do nauki. Szczególe podziękowania zostały skierowane do państwa Aleksandry i Wojciecha Lipków za ofiarność, hojność i dobroć wielokrotnie okazaną uczniom naszej szkoły.