Śladami historii…

  Jakie były ojczyzny losu koleje,                              

  jakie Polska przeżyła dzieje,                                   

  jak bardzo pragnęła wolności,                               

  niech wam pokaże krótka podróż do przeszłości.

Uczniowie i nauczyciele ZSP w Baćkowicach po raz kolejny uczcili Narodowe Święto Niepodległości. Tym razem w sposób nietypowy, bo rozmawiając ze sobą podczas spotkań on-line, przygotowując plakaty oraz nagrywając filmik poświęcony polskiej drodze do niepodległości. W nagraniu uczestniczyli: Julia Podsiadło i Michalina Popek z klasy VIb, Michał Brodawka, Kacper Kot i Karol Skoda z klasy V oraz Jakub Flis z klasy VIII. Nad przygotowaniami czuwały panie: Joanna Flis i Joanna Stawiarska, realizatorem nagrania była pani Anna Karcz, a obsługę sprzętu nagłaśniającego zapewniła pani Małgorzata Czerwińska.

Link do filmu: https://youtu.be/Ilwu-DsTDNU