Ślubowanie uczniów klas pierwszych

13 października b.r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. O godz. 12:00 na salę gimnastyczną przy dźwiękach poloneza wkroczyły w pełnej gali obie klasy pierwsze.

Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły i zaproszonych Rodziców zaprezentowali  program artystyczny. W montażu słowno- muzycznym  przypomnieli między innymi: zasady zachowania w szkole,  odpowiadali na pytania dotyczące  znajomości literek i cyfr oraz znajomości symboli narodowych.

Po części artystycznej nastąpiło ślubowanie. Następnie  pan Dyrektor i pani Wicedyrektor pasowali pierwszaków na uczniów szkoły. Pierwszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, rożki obfitości oraz  upominki od Samorządu Uczniowskiego.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!