Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Baćkowicach informuje, że względu na COVID – 19 nie będzie uroczystej inauguracji roku szkolnego 2020/2021. 1 września odbędą się natomiast spotkania Dyrektora z Uczniami, Rodzicami i Wychowawcami klas wg następującego harmonogramu:

 

  • godz. 8.00 klasy IV-VIII (boisko szkolne „Orlik”)
  • godz. 9.00 klasy I-III (boisko szkolne „Orlik”)

 

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych spotkania te zostaną przeniesione do budynku szkoły.

 1 września uczniowie klas 1 - 3 szkoły podstawowej otrzymają z biblioteki szkolnej podręczniki i materiały ćwiczeniowe, a wszyscy dojeżdżający bilety miesięczne. Przypominam jednocześnie, że osoby korzystające z komunikacji publicznej powinny być wyposażone w maseczki ochronne zasłaniające usta i nos.

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa zamieszczonymi na stronie internetowej Zespołu Szkół Publicznych w Baćkowicach(zspbackowice.vot.pl).

     Dyrektor

Zbigniew Majecki