Zajęcia opiekuńcze w klasach I-III szkoły podstawowej

Od 25 maja 2020 r. istnieje możliwość  uruchomienia w naszej szkole zajęć opiekuńczych dla uczniów klas I-III . Organizacja takich zajęć  obwarowana jest spełnieniem  przez szkołę  szeregu wymogów i zaleceń określonych przez Głównego Inspektora  Sanitarnego, Ministerstwo Zdrowia oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej (https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men ).

W związku z tym zwracam się do wszystkich Rodziców uczniów klas I-III Publicznej Szkoły Podstawowej, którzy planują skorzystać z opieki świetlicowej od  25 maja 2020 r. o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  z podaniem  danych ucznia (imię, nazwisko, klasa).

Informacje takie Rodzice mogą również przekazać bezpośrednio do wychowawcy klasy poprzez wiadomość w dzienniki elektronicznym lub poprzez  kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły 15 8686006 w.21 (w godz. 8.00-14.00).

Na podstawie otrzymanej od Państwa informacji zwrotnej, na którą czekam do czwartku (22 maja godz.12.00 ), przekażę dalsze ustalenia o organizacji pracy  naszej  szkoły.

 

Dyrektor ZSP
w Baćkowicach
Zbigniew Majecki