Opłatek wigilijny

 

Już tylko kilka dni dzieli nas do Wigilii. W naszej szkole świąteczna atmosfera zapanowała już dzisiaj.

Dziś w każdej klasie odbyły się spotkania wigilijne. Uczniowie łamali się opłatkiem, składali sobie życzenia, śpiewali kolędy i pastorałki.