W dniach 21 i 22 maja nasi uczniowie korzystali z górskiego powietrza. Uczniowie dwa dni zwiedzali Zakopane.
Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...