Podsumowanie projektu "Znam swoją gminę"

 31 maj podsumowany został projekt edukacyjny "Znam swoją Gminę i Województwo". Projekt realizowany był w 4 szkołach Gminy Baćkowice. Uczestniczyło w nim 93 uczniów. W kategorii program artystyczny uczniowie kl. I SP w Baćkowicach zaprezentowali "Legendę o Emeryku", a uczniowie SP w Modliborzycach "Legendę o Zbóju Madeju".
W konkursie plastycznym brało udział 51 uczniów, a 25 zostało nagrodzonych sprzętem sportowym. Zakończyła się III edycja Olimpiady Historycznej "Super Historyk".

I miejsce zajął Mateusz Piątek i został nagrodzony odtwarzaczem MP3, II miejsce zajęła  Magdalena Kot i Patrycja Kapsa.
W kategorii prezentacja multimedialna i album fotograficzny - nagrodzono 8 osób. Koordynatorami projektu były: Elżbieta Lonty - Pietrzykowska i Joanna Flis.