"Mały Mistrz Ortografii 2016"

Dnia 7 czerwca z ZSP w Baćkowicach odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas I – III. Do etapu gminnego przystąpiło 28 uczniów ze Szkoły Podstawowej z Modliborzyc, Piórkowa, Wszachowa i Baćkowic. Uczniowie wykazali się dużą umiejętnością stosowania reguł ortograficznych poprzez uzupełnianie tekstu z lukami, rozwiązywania zagadek i rebusów. Mistrzami w poszczególnych kategoriach zostali:

 
 
 
 
Klasa I
1 Hubert Świątek IB SP Baćkowice
2 Oliwia Stańczak IIA SP Baćkowice
3 Michalina Popek SP Wszachów
 
Klasa II
1 Aleksandra Wiewiór IIA SP Baćkowice
2 Julia Adamczyk SP Modliborzyc
3 Kamil Wójtowicz IIB Baćkowice
 
Klasa III
1 Jakub Flis SP Baćkowice
2 Amelia Masternak SP Piórków
3 Mikołaj Gardian SP Piórków

Laureaci zostali nagrodzeni dyplomami, nagrodami książkowymi i upominkami.

Wszystkich uczniom serdecznie gratulujemy!