Wycieczka do Energylandii

16 czerwca 2017 r. uczniowie naszego gimnazjum byli na wycieczce w Energylandii w Zatorze, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. Uczestnicy wycieczki mieli do dyspozycji przeróżne atrakcje: od tych spokojniejszych w Strefie Familijnej, jak np. Monster Attack czy Mars Roller Coaster, po te, które wymagały odwagi i mocnych nerwów, znajdujące się w Strefie Ekstremalnej. Ale, jak wiadomo, wśród naszych uczniów nie brakuje odznaczających się w/w cechami, toteż tłumnie oblegali takie atrakcje, jak: Roller Coaster Mayan, Space Buster, Space Gun. Park Rozrywki dostarczył uczestnikom wiele emocji i podniósł solidnie poziom adrenaliny. Do domu wracali zmęczeni, ale zadowoleni, pełni wrażeń i z ochotą na następny wyjazd. Szczególne uznanie należy się Panu Dyrektorowi, który uczestniczył w wycieczce, gdyż on jedyny spośród opiekunów odważył się wsiąść do najbardziej ekstremalnego Roller Coastera.

Wyjazd do Parku Rozrywki to miły akcent na pożegnanie bieżącego roku szkolnego, a dla uczniów klas III także na pożegnanie się z gimnazjum.