Przedsiębiorcze ferie z programem "Na własne konto"

W ramach programu "Na własne konto" podczas ferii zimowych, uczniowie klas I-III naszego gimnazjum mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy ekonomicznej i zdobycia podstawowych  informacji z zakresu przedsiębiorczośći. Dowiedzieli się m.in., czy warto oszczędzać, jakie korzyści wynikają z założenia własnej działalności gospodarczej, ale takżę jakie z tym się wiążą konsekwencje? Odwiedzili Bank PEKAO SA/o w Opatowie, Bank Spółdzielczy w Baćkowicach oraz lokalne przedsiębiorstwa: Dom Weselny "An-Ulka"i pizzerię"Joker".Zajęcia prowadziła p.Małgorzata Majecka i studentka ekonomii p.Edyta Tokarska. Wszyscy uczestnicy są bardzo zadowoleni z udziału w projekcie i zgodnie stwierdzili , że chcieliby wziąć w nim udział jeszcze raz.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji projektu.