Finał Wojewódzki

6 października br. na Stadionie GOKiS w Nowinach odbył się Finał Wojewódzki VI edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera, w którym wzięła udział drużyna dziewcząt młodszych (10 – 11 lat), uczennic  szkoły podstawowej.  Piłkarki zaprezentowały się bardzo dobrze i zajęły w tym turnieju zaszczytne II miejsce. W finałowej rywalizacji pokonały  drużynę  SP Kołaczkowice 2 : 1 i  z drużynę UKS „Zryw” Łopuszno 2 : 0. Na drodze do warszawskiego finału stanęły im tylko piłkarki z UKS „Siódemka” Ostrowiec Św. Nasze srebrne medalistki wystąpiły w składzie: Aleksandra Grzyb, Julia Dąbrowska, Klaudia Stańczak, Wiktoria Pargieła, Natalia Grzyb, Maja Brodawka, Marlena Wasińska, Oliwia Dąbrowska, Natalia Kot i Alicja Niedbała (bramkarka).

Gratulujemy kolejnego piłkarskiego sukcesu!