Turniej powiatowy w drużynowym tenisie stołowym

07.02.2019 r. (czwartek) w sali gimnastycznej ZSP w Baćkowicach odbył się turniej  powiatowy Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Po zaciętej rywalizacji awans do półfinału wojewódzkiego wywalczyły dziewczęta z Iwanisk i Piórkowa, dalsze miejsca zajęły zespoły z Baćkowic i Bidzin.   W kategorii chłopców najlepsi okazali  się zawodnicy z Iwanisk (dwie drużyny) i to oni będą reprezentować powiat opatowski w półfinałach wojewódzkich. W rywalizacji wzięły udział jeszcze po 2 zespoły z Bidzin, Baćkowic i Wojciechowic oraz z Piórkowa i Ujazdu. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Zasadowska, Kamila Przydatek, Dominik Skrzątek, Hubert Roszczypała, Piotr Dąbrowski i Paweł Nowakowski. Gratulujemy ambicji i woli walki!