Akademia Bezpiecznego Puchatka III

Od września 2017 r uczniowie klasy 1 poznają zasady bezpieczeństwa . Cykl zajęć w ramach programy Bezpiecznego Puchatka pozwala uczniom zapoznać się z prawidłowymi zasadami poruszania się po drodze, w szkole, w domu. Zasady poruszania się po drodze utrwalone zostały w sposób praktyczny na przejściu dla pieszych. Zajęcia obejmowały  bezpieczeństwo na rowerze podczas wypoczynku, na wycieczce.

Ważne numery telefonu służb ratowniczych stały się tematem kolejnych zajęć w ramach Akademii Bezpieczeństwa. Uczniowie poznali sytuacje w jakich wzywa się daną służbę . Ćwiczyli sposoby przekazywania informacji  w przypadku zagrożenia.

W październiku 2017 r uczniowie klasy pierwszej poznali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Podczas zajęć poznali zagrożenia wynikające z Internetu. Ćwiczyli sposoby koncentracji podczas pracy, selekcji informacji .  Poznali sposoby zapamiętywania informacji.

Od września 2017 r uczniowie klasy 1 poznają zasady bezpieczeństwa . Cykl zajęć w ramach Akademii Bezpiecznego Puchatka pozwala uczniom zapoznać się z prawidłowymi zasadami poruszania się po drodze, w szkole, w domu. Poznane zasady zostały  utrwalone  w sposób praktyczny na przejściu dla pieszych. Zajęcia obejmowały także bezpieczeństwo na rowerze, podczas wypoczynku, na wycieczce.

 

W styczniu 2018 r uczniowie klasy 1 sprawdzili swoje umiejętności na temat bezpieczeństwa . Podczas testu wykazali się bardzo dużą wiedzą osiągając maksymalną liczbę punktów. Zajęcia utrwaliły zdobyte w szkole wiadomości i umiejętności.